В Укрзалізниці розповіли про оновлені рейси

Інформація про зміни з’явилася на офіційному порталі компанії. До того ж, на літній період будуть також введені нові маршрути. Представники Укрзалізниці опублікували повний список.

Укрзализныця. Фото: YouTube, скрин
Укрзализныця. Фото: YouTube, скрин

Варто зазначити, що в теплу пору року будуть курсувати потяги до українських курортів. Так, серед них є потяг № 86/186-185/85 Львів – Новоолексіївка, Бердянськ. Відомо, що транспорт за цим маршрутом буде курсувати щоденно, як зазначили представники компанії в своєму повідомленні.

Перший потяг буде їхати зі Львова 11 червня о 10:55. Також вже відомо, що до Новоолексіївки він прибуде об 11:35. Вже в Бердянську він буде в 13:00 наступного дня. Вже 12 червня цей же потяг вирушить з Бердянську в зворотному напрямку. Тож пасажири можуть вже починати планувати свої відпустки у моря.

Крім того, в компанії вирішили відкрити нове сполучення Чернігова та Сум з Одесою. Таким чином, потяги будуть курсувати наступним чином:

  • Поїзд №213/214 Суми – Одеса – по непарним числам з 15 червня, в зворотному напрямку по парним числам з 16 червня;
  • Поїзд №204/203 Чернігів (Ніжин) – Одеса – буде курсувати з 17 червня по непарним числам, по непарним – в зворотному напрямку.

Більше того, в Укрзалізниці вирішили продовжити роботу експрес-потягів №793/794 та №796/795 Харків — Дніпро — Харків аж до 24 червня. Відомо, що шлях буде займати приблизно 3,5 години.

Варто також пам’ятати, що під час карантину в Україні діють деякі обмеження. Так, в потяг слід заходити тільки в захисній масці. Більше того, якщо ви помітили в себе симптоми ГРВІ, то краще відмовитися від поїздок та залишитися вдома.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що представники Київського метрополітену звернулися до місцевої влади з проханням підвищити тариф на проїзд. Українці з новою ціною не погоджуються.

Також повідомлялося, що члени «Асоціації міст України» звернулися до влади за компенсацією пільгового проїзду. Зазначається, що державна влада не виплачувала компенсації на міста вже багато років.

Крім того, в мережі показали, що залишив після себе пасажир потягу. Українці в повному шоці від поведінки таких людей. З’явилися фото.